Pomáháme pracovním týmům objevovat a naplňovat jejich potenciál.

Poskytujeme služby v oblasti týmové diagnostiky, rozvoje a koučování týmů.

Jsme Váš Team Compass!

Ing. Michal Ondráček

KOUČ A KONZULTANT 

Svou pracovní kariéru jsem zahájil prací pro společnost Master Foods, nejprve na pozici obchodní reprezentant, následně Area Sales Manager a nakonec Personnel Manager se zodpovědností za nábor, výběr a vzdělávání obchodního týmu.

Poté jsem založil úspěšnou vzdělávací a poradenskou společnost CONEO, kterou jsem spolu se svými dvěma kolegy vedl až do roku 2005. V této společností jsem získal řadu zkušeností jak z vedení firmy, tak v pozici konzultanta, lektora, kouče a projektového manažera.

Od roku 2006 jsem se stal spolumajtelem společnosti Koučink Centrum, kde jsem pracoval jako garant vývoje nových programů, projektový manažer neziskových projektů, lektor a kouč.

Od roku 2014 jsem působil na pozici ředitele Inner Game International School ČR&SR, kde jsem zároveň vedl některé z nabízených programů. Jsem metodikem projektu SOLE by CoEdu, ověřujícího uplatnění inovativních metod obohacených o principy koučinku, ve výuce na základních školách a autorem metodik CQ-Collaboration Quotient a Role Balancer.

Mgr. Petr Pražák

KOUČ A KONZULTANT

Původní profesí jsem novinář, ale již dvacet let se věnuji personalistice a rozvoji manažerů a týmů. V rámci své manažerské a konzultanské praxe jsem pracoval pro mezinárodní poradenskou společnost Hay Group, působil jako ředitel pro systémy odměňování a motivace v Českém telecomu, jako konzultant a kouč jsem se podílel na více než třiceti projektech pro významné mezinárodní společnosti, zejména z oblasti farmacie, telekomunikací a automobilového průmyslu.

V rámci trenérské a pedagogické praxe jsem byl tři roky trenérem v programu Akreditovaný profesionální kouč, přednášel jsem předmět manažerský koučink na Masarykově univerzitě v Brně, byl jsem členem trenérského týmu výcviku koučů při Masarykově ústavu vyšších studií v Praze. V letech 2008 až 2010 jsem byl zvolen viceprezidentem International Coach Federation Česká republika.

Absolvoval jsem Fakultu sociálních věd UK (1991) Pražskou psychoterapeutickou fakultu (1997), čtyřletý psychoterapeutický výcvik v gestalt terapii (1999 ) a dvouletý výcvik gestalt přístupu v organizacích (certifikace GPO 2010) a dále profesionální koučovací výcvik od Erickson Collage International (2006) a trénink v systemickém přístupu vedený belgickou terapeutkou Riou Verlinden (2014).

Pravidelně publikuji na serveru Psychologie.cz

Osobní stránky: koucink.eu